Space Aliens,space,nasa,earth,زمین,بیگانگان فضایی,هوافضا | هوافضای جوان

مخفی کردن زمین از دید بیگانگان فضائی

بیگانگان فضایی، واژه ای که شاید خیلی از ما ها چندان اعتقادی به آن نداشته باشیم. اما واقعیت این است که بسیاری از دانشمندان وجود بیگانگان فضایی را بسیار محتمل می دانند.

Aliens

سال های بسیاری است که این نگرانی برای دانشمندان وجود دارد که اگر بیگانگان فضایی زمین را با این همه منابع فروان و آب وهوای فوق العاده کشف کنند، چه سرنوشتی در انتظار بشر خواهد بود و جالب است بدانید که بسیاری از دانشمندان احتمال بروز فاجعه ای بزرگ و نابودی نسل انسان را مطرح کرده اند.

sci-fi-planets-space-desktop-wallpaper-background-screensaver

استفان هاوکینگ، فیزیکدان مشهور انگلیسی از جمله این افراد است. کسی که همیشه درباره وجود موجودات فرا زمینی بسیار باهوش تر از ما انسان ها هشدار داده است که به انسان به چشم یک حشره دردساز موذی بنگرند.

در حال حاضر دو ستاره شناس از دانشگاه کلمبیا در نیویورک یک روش ابتکاری برای مخفی کردن زمین، از چشمان کنجکاو فرازمینی ها با استفاده از لیزر پیشنهاد کرده اند. که همین امر نشان از بسیار جدی بودن این موضوع است.

a

در همین راستا این پژوهشگران اذعان کرده اند که این موضوع بسیار جدی است و بحث تقابل با موجودات فرازمینی صرفا یک شوخی نیست. دانشمندان این گونه استدلال می کنند که، ممکن است تمدن های فرازمینی برای پیداکردن سیاره های قابل سکونت از روش های مشابه ما استفاده کنند و اگر بیگانگان فضایی با استفاده از روش های ما بتوانند زمین را رویت کنند، بدون شک زمین برای آن ها یک هدف منطقی برای تسخیر خواهد بود. چرا که زمین در جایی قرار دارد که در آن درجه حرارت برای وجود آب مایع مناسب است.

تا کنون ستاره شناسان وجود نزدیک به ۲۰۰۰ جهان دور افتاده که امکان حیات در آن ها وجود دارد را تائید کرده اند.

b


 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله امنیتی را وارد کنید. * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.