هفته نامه هوانوردی(Aviation week) | هوافضای جوان

هفته نامه هوانوردی(Aviation week)

هفته نامه هوانوردی بدون اغراق معروف ترین سرویس رسانه ای تو حوزه هوانوردی تو دنیاست که هم پایگاه داده ی خیلی قوی ای داره و هم مجموعه یکپارچه ای از آخرین اخبار رو در اختیار خواننده ها قرار می ده. با در اختیار داشتن بیشتر از ۵۰ نویسنده در سراسر دنیا، خدمات مختلفی از تولید خبر تا مقاله های تحلیلی و حتی برگزاری نمایشگاه هوایی رو انجام میده. به همین خاطر هم برنده جایزه نشریات آنلاین شده.

این سایت علاوه بر پوشش اخبار مربوط به حوزه هوانوردی، هوافضایی، نظامی و غیرنظامی، تجزیه و تحلیل نوآوری های تکنولوژیک رو هم از رسالت های خودش می دونه، تا با این کار بین پیشرفت های علمی و نیازهای بازار پل ارتباطی ایجاد بکنه. یکی دیگه از اهدافی که این نشریه و این سایت دنبال می کنه، آنالیز علمی و دقیق بازارهست که بتونه به خریدار و مشتری موجود در بازار اطلاعات ضروری رو عرضه کنه تا تصمیماتشون هدفمندتر انجام بگیره.

photo480216557200451684

بخش دیگری که معمولا جزء پربازدیدترین بخش های سایت هم هست، تبلیعاتی است که در سایت هر روز به روز رسانی میشه. با ارتباطی که با بیشتر از ۱.۲ میلیون نفر از مدیران و متخصصان حوزه های مختلفی مثل تولیدکنندگان هواپیما، شرکت های هواپیمایی، نیروهای نظامی، سازمان های دولتی و ارگان های پروازی همکار داره، فرصت بزرگی برای اتصال مستقیم مخاطبان با این افراد می تونه فراهم بکنه.

photo480216557200451685


 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله امنیتی را وارد کنید. * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.