شهر فرودگاه | هوافضای جوان

شهر فرودگاه

رشد حمل و نقل هوایی در دنیا به صورت چشمگیر در حال افزایش است بنابراین بازیگرانی که در حمل و نقل هوایی موثر هستند در حال تطبیق خود با این رشد هستند. از جمله این بازیگران فرودگاه ها هستند که نقش بسیار تعیین کننده ای در آینده حمل و نقل هوایی دارند.

تحقیقات نشون می ده که یکی از مهم ترین محدودیت هایی که در رشد حمل و نقل هوایی وجود داره فرودگاه ها هستند بنابراین بسیاری از تحقیقات به سمت استفاده بهینه و حداکثری از ظرفیت فرودگاه رفته. مدل های مختلفی برای فعالیت هایی که در فرودگاه صورت می گیره باعث تغییر در عملکرد اون ها می شه. فیلم زیر یکی از مدلهایی که برای شهر فرودگاه ها در نظر دارند به نمایش دراومده.

فرودگاه ها انواع مختلفی دارند که متناسب با شرایط منطقه ای که در آن حضور دارند متفاوت هستند. یکی از جدیدترین انواع فرودگاه ها “شهر فرودگاه”ها هستند که مفهوم آن ها متفاوت از فرودگاه هایی است که در کنار شهرها قرار می گیرند. مفهوم شهر فرودگاه ها بدین صورته که فرودگاه ها محوریت یه شهر رو دارند و همه چیز حول اون ها شکل می گیره.

سایتی که در لینک اون قرار داده شده به مفهوم شهر فرودگاه ها پرداخته و در مورد این مفهوم مطالب مفیدی رو قرار داده. برای ورود به این سایت اینجا رو کلیک کنید.

صفحه اصلی سایت

صفحه اصلی سایت

نشریات سایت

نشریات سایت


 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله امنیتی را وارد کنید. * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.