لغو ۲۹۰ پرواز در «لوف‌هانزا» به دلیل اعتصاب خدمه | هوافضای جوان

لغو ۲۹۰ پرواز در «لوف‌هانزا» به دلیل اعتصاب خدمه

لوفتانزا

 

شرکت هواپیمایی حامل پرچم آلمان ۲۹۰ پرواز خود را به دلیل اعتصاب خدمه پرواز این شرکت لغو کرد تا ۳۷۵۰۰ مسافر این شرکت از پرواز در روز جمعه باز بمانند.

«لوفت‌هانزا»، شرکت هواپیمایی حامل پرچم آلمان روز جمعه ۲۹۰ پرواز خود را به دلیل اعتصاب کادر پرواز خود لغو کرد.

خبرگزاری فرانسه گزارش داد لغو این پروازها موجب اخلال در برنامه ۳۷۵۰۰ مسافر این شرکت هواپیمایی شد. اعتصاب کارکنان این شرکت، مطابق این گزارش از ساعت ۱۳ بعد از ظهر روز جمعه آغاز شد و پروازهای ورودی و خروجی از فرودگاه‌های فرانکفورت و دوسلدورف را تحت تأثیر قرار داد.

اتحادیه مهمانداران «یو اف او»، همچنین اعلام کرده خدمه پرواز روز شنبه هم اعتصاب خواهند کرد. این اعتصاب هم از ساعت ۵ به وقت گرینویچ آغاز شده و تا ساعت ۲۲ ادامه خواهد داشت.

این اتحادیه در بیانیه‌ای از اینکه اعتصاب‌ها تا این حد شدت گرفته ابراز تأسف کرده و دلیل آن را شکست مذاکرات با مدیریت شرکت لوفت‌هانزا اعلام کرده است. این اعتصاب پس از آن انجام شد که لوفت‌هانزا و اتحادیه مهمانداران نتوانستند بر سر مناقشه ای قدیمی درباره مزایا و حقوق بازنشستگی زودهنگام توافق کنند. این اتحادیه اعلام کرد در صورتی که مدیریت لوفت هانزا امتیازاتی ارائه نکند، اتحادیه به تهدید خود برای اعتصاب بیشتر تا سیزدهم ماه نوامبر عمل خواهد کرد.

منبع:خبرگزاری فارس


 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله امنیتی را وارد کنید. * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.