شرکت هواپیمایی «لوفتانزا تکنیک» اعلام کرد خواهان همکاری با ایران در بخش هوایی است | هوافضای جوان

شرکت هواپیمایی «لوفتانزا تکنیک» اعلام کرد خواهان همکاری با ایران در بخش هوایی است

پایگاه اینترنتی گلف نیوز در گزارشی نوشت، مدیران شرکت هواپیمایی «لوفتانزا تکنیک» بعنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های دنیا در بخش نگهداری، تعمیر و بازسازی هواپیما معتقدند در سال های آینده جمهوری اسلامی ایران پتانسیل های زیادی برای همکاری در بخش هوایی دارد. این شرکت اعلام کرده است آماده است بعد از لغو تحریم ها علیه ایران تاسیساتی را در این کشور ایجاد کند. مدیران ارشد شرکت لوفتانزا تکنیک گفته اند امیدوارند تحریم ها تا اواخر سالجاری برداشته شوند و این شرکت بتواند همکاری خود را با ایران شروع کند.
« ژوهاننیس بوس مان» مدیر اجرایی ارشد شرکت لوفتانزا تکنیک روز یکشنبه در جریان نمایشگاه هوایی دوبی در مصاحبه با پایگاه اینترنتی گلف نیوز گفته است ما به شروع همکاری با ایران امیدوار هستیم. در صورتی که دولت ایران یا شرکت هواپیمایی آن درخواست کنند ما آماده هستیم از بخش هواپیمایی ایران حمایت کنیم. وی گفت: این شرکت هواپیمایی هم اکنون در حال مذاکره با شرکت های هواپیمایی ایران است اما از ارائه جزئیات بیشتر در این خصوص خودداری کرد. وی همچنین افزود، ناوگان هوایی ایران برای آن که بتواند پرواز کند به مراقبت و نگهداری نیاز دارد.
« ژوهاننیس بوس مان» مدیر اجرایی ارشد شرکت لوفتانزا تکنیک همچنین گفت، معتقد است ایران پتانسیل های زیادی برای همکاری در بخش هوایی دارد و در سال های آینده این پتانسیل ها بشدت افزایش خواهند یافت. وی افزود، ایران جمعیت زیادی دارد که بی تردید به صدها هواپیما برای نقل و انتقال نیاز خواهند داشت. به نظر من برای همه شرکت های فعال در بخش هواپیمایی فرصت های زیادی برای همکاری با ایران ایجاد خواهد شد.
شرکت لوفتانزا تکنیک ماه فوریه گذشته اعلام کرد قصد دارد یک مرکز عملیاتی را در جنوب دوبی ایجاد کند.


 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله امنیتی را وارد کنید. * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.