اتاق کاری متفاوت با طراحی مهندس ایرانی | هوافضای جوان

اتاق کاری متفاوت با طراحی مهندس ایرانی

PicsArt_12-02-10.00.20

جناب اقای سید عباس سیادت یکی از مهندسین خوش ذوق ایرانی  هستن که به ما افتخار دادن و وقت گذاشتن که  یه مصاحبه ی کوتاه  در تلگرام باهاشون داشته باشیم.

PicsArt_12-02-09.47.56

آقای مهندس لطف میکنین از اول شروع کار در مهندسی تعمیرات رو تا الان برامون بگین؟

” عرض کنم از بدو استخدام بنده در آشیانه ایرباس به عنوان مکانیک هواپیما مشغول بکار شدم در سال ۶٩ به مدت تقریبا هفده سال سپس به عنوان سوپر وایزر بدنه به مدت تقریبا هشت سال وبعد از آن حدود سه سال ونیم بعنوان مسئول فنی در دمشق مشغول خدمت بودم سپس با شروع شدن جنگ داخلی در سوریه به ایران بازگشتم و در کنترل کیفی ارباس تا زمان بازنشستگی در خدمت ایران ایر بودم

اقای مهندس چادر کار طراحی این اتاق طول کشید و ایا طرح های مشابه این هم داشتین؟

“کاری را که شما ملاحظه میفرمایید در تاریخ ٢٢/٢/٩٣ به اتمام رسیده است و حدود تقریبا چهل روز بطول کشیده است البته ناگفته نماند اکثرا در اوقات فراقت اینکار انجام گرفته است. در رابطه با نمونه کارهای دیگر نیز با توجه به نیاز کاری کارهای متفاوتی انجام دادم منجمله استند زیر بال آشیانه ارباس که ارتفاع آن به صورت ثابت بود بدلیل ورود هواپیمای ٣١٠ که ارتفاع کمتری داشت مجبور به طراحی متغیر کردن ارتفاع استند بصورت برقی شدم که خوشبختانه انجام شد. تقریبا حدود بیست ابزار مخصوص برأی هواپیماهای ارباس ٣٠٠/٣١٠/٣٠٠-۶٠٠ /٣٢٠ طراحی ساخته ودر حال استفاده هستند تقریبا چندین ابزار نیز برای شرکت هواپیمایی آریانا افغان روی هواپیماهای ٣٠٠/ ٣١٠ / ٧٢٧ طراحی و ساخته ودر حال استفاده هستند. در کل کارهای متفاوتی در هر رده شغلی انجام دادم. ”

جسارتا اینکه میشه لطفا تحصیلاتتون هم بفرمایید و اینکه بگین الان کجا مشغول هستین؟

” بنده علاوه بر رشته تعمیر ونگهداری در رشته طراحی صنعتی نیز مشغول بکار هستم و فعلا از اول سال میلادی جدید با شرکت هواپیمایی آلبانی قرارداد کاری بسته ام”

برای ایشون ارزوی موفقیت میکنیم و امیدواریم بازم ازشون کارهای متفاوت و موفق در زمینه ی هوانوردی ببینیم.

تهیه و تنظیم:علیزاده


 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله امنیتی را وارد کنید. * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.