صدور سه نوع بلیت برای یک پرواز | هوافضای جوان

صدور سه نوع بلیت برای یک پرواز

9lTvZCD5Gy

صدور سه نوع بلیت برای یک پرواز
در پرواز دیروز شماره ۴۸۰۲ نجف-تهران هواپیمایی معراج سه نوع بلیت با زمان‌های مختلف عرضه شده بود و پرواز پس از چند ساعت سرگردانی مسافران در فرودگاه نجف ساعت ۲۲:۴۵ دقیقه دیشب انجام شد.
یکی از مسافران پرواز شماره ۴۸۰۲ نجف-تهران هواپیمایی معراج گفت:‌ در پرواز نجف -تهران شب گذشته هواپیمایی معراج مسافران سه نوع بلیت داشتند که مربوط به ساعت‌های مختلفی بود.
وی با بیان این‌که در این پرواز مسافران بلیت ساعت ۱۷، ۱۹ و ۲۰ داشتند، ادامه داد: وقتی این موضوع را از مسئولان هواپیمایی معراج در فرودگاه نجف جویا شدیم گفتند که این بلیت‌ها قلابی است، این در حالی بود که تمام مسافران بلیت‌های رفت‌و برگشت تهران-نجف-تهران را خریداری کرده بودند و اگر بلیت‌ها قلابی بوده نباید در پرواز رفت (تهران-نجف) این مسافران سوار هواپیما می‌شدند.
وی با اشاره به این‌که به دلیل وجود سه نوع بلیت با زمان‌های مختلف زمان واقعی پرواز مشخص نبود، گفت: مسئولان هواپیمایی معراج پاسخگوی اعتراض مسافران نبودند و برخورد آنها به هیچ وجه شایسته زائران نبود.
وی با بیان این‌که پرواز نجف-تهران هواپیمایی معراج سرانجام در ساعت ۲۲:۴۵ دقیقه فرودگاه نجف را ترک کرد خواستار نظارت سازمان هواپیمایی کشوری بر عملکرد ایرلاین‌های داخلی شد و گفت: مسافران بلیت‌های تهران-نجف-تهران را با نرخ‌های بین ۸۰۰ تا ۲.۵ میلیون تومان خریداری کرده بودند.


 

 

2 دیدگاه در ”صدور سه نوع بلیت برای یک پرواز

 • ۱۴ آذر ۱۳۹۴ در ۷:۵۸ ب.ظ
  پیوند یکتا

  چگونه هواپیمای سوخو را از میگ تشخیص دهیم ؟

  پاسخ
 • ۱۴ آذر ۱۳۹۴ در ۷:۵۸ ب.ظ
  پیوند یکتا

  چه طوری می شه به عنوان بازدید به نیروی هوایی بریم ؟؟؟

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله امنیتی را وارد کنید. * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.