مدل های مختلف سفارشی ایران به ایرباس | هوافضای جوان

مدل های مختلف سفارشی ایران به ایرباس

سایت “ایرباس (Airbus)”  درباره مدل های مختلف این هواپیمای مسافربری می نویسد:  خانواده “ایرباس ۳۳۰ ” شامل مدل های مختلفی از جمله ” ای ۳۱۸ ”  ، “ای ۳۲۰” “ای ۳۱۹” و “ای ۳۲۱” بوده که ۱۰۰ تا ۲۴۰ نفر ظرفیت دارد.

این سایت ادامه می دهد: خانواده “ایرباس ۳۳۰” یک تجربه بسیار موفق در صنعت هواپیما سازی بوده و یک هواپیمای همه‌کاره با توان انجام وظایف محوله در سراسر جهان است؛ این هواپیما در کلاس‌های مختلف بوده که ۲۰۰ تا ۴۴۰ نفر ظرفیت مسافر دارد.

IMG_20160130_065602

سایت “ایرباس  (Airbus)” همچنین درباره خانواده “ایرباس ۳۳۰” می نویسد: این هواپیما هر ۲۰ ثانیه در سراسر جهان  “تیک‌آف” یا “لندینگ” می‌کند و یک پرنده مطمئن برای پرواز با قابلیت‌های عملیاتی گسترده بوده و بیش از ۹۹ درصد راندمان پروازی دارد.

این سایت با اشاره به خانواده “ایرباس ۳۴۰” و مدل‌های عملیاتی آن تصریح می کند:  هواپیمای مذکور ۴ موتوره بوده و برای بردهای بلند آمادگی پرواز دارد و می‌تواند ۲۵۰ تا ۴۷۵ مسافر را در خود جای دهد، برد نهایی آن نیز ۹ هزار ناتیکال مایل (هر ناتیکال مایل ۱.۸ کیلومتر است).

سایت “ایرباس  (Airbus)”  با اشاره به ویژگی های “ایرباس ۳۵۰” و مدل‌های محتلف آن می نویسد: این هواپیما یک خانواده جدید از مدل های  “ایرباس” بوده که بر چالش قیمت سوخت غلبه می کند و متناسب با انتظارات و توقعات مسافران است.

این سایت با بیان قابلیت های  پروازی “ایرباس ۳۵۰” تاکید می کند: مدل‌های مختلف هواپیمای مذکور با ظرفیت  ۲۸۰ تا  ۳۶۶  نفر به عنوان یک پرنده  برد بلند شناخته می‌شود.

سایت  “ایرباس (Airbus)”  درباره خانواده “ایرباس ۳۸۰” نیز با اشاره به قابلیت های عملیاتی این هواپیما گزارش می دهد: هواپیمای “ایرباس ۳۸۰” مدل جدیدی از خانواده ایرباس بوده و ۵۰۰ نفر ظرفیت مسافر دارد.


 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله امنیتی را وارد کنید. * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.