معرفی هواپیما - | هوافضای جوان

معرفی هواپیما

یکی از سایت های معروف در حوزه هوانوردی سایت airliners است که در این بخش معرفی می کنیم. حوزه فعالیت این سایت بسیار گسترده است و بخش های زیادی داره. از جمله این که می تونید بر اساس ایرلاین ها ، فرودگاه ها ، کارخانه های سازنده هواپیما ، کشورها و … در مورد هواپیماها جستجو داشته باشید. ویژگی اصلی این سایت کامل بودن اونه.

صفحه اصلی سایت

صفحه اصلی سایت

قسمت دیگه ای از این سایت به معرفی همه هواپیماهای دنیا پرداخته شده. شما می تونید هواپیمای مورد نظرتون رو پیدا کنید و مشخصات عملکردی اون رو به صورت جداولی پیدا کنید. البته توضیحات مبسوطی هم در مورد اون هواپیما داده شده.

معرفی تمامی هواپیماها

معرفی تمامی هواپیماها

در یه بخش دیگه در مورد موضوعات مختلف هوانوردی بحث های زیادی شده مثل این که در مورد fly wing ها اطلاعاتی به صورت مقاله داده شده. موضوعات زیادی تو این بخش وجود داره که می تونه به خیلی از سوالات کسانی که به حوزه هوانوردی علاقه مند هستند جواب بده.

صفحه مقالات

صفحه مقالات

قسمتی از سایت برای گفتگو بین مخاطبین قرار داده شده. موضوعات مختلفی تو این سایت به بحث گذاشته می شه که مخاطبین نظرات خودشون رو در مورد این موضوع ها بیان می کنند.

گفتگو آزاد

گفتگو آزاد

در مجموع می شه گفت این سایت برای کسانی که به حوزه هوانوردی علاقه مند هستند بسیار جذاب می تونه باشه. برای بازدید از این سایت اینجا را کلیک کنید.


 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله امنیتی را وارد کنید. * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.