حادثه ی ارباس 321 هواپیمایی DAALLO | هوافضای جوان

حادثه ی ارباس ۳۲۱ هواپیمایی DAALLO

یک فروند هواپیمای A321 با رجیستر SX-BHS و با شماره پرواز D3-159 متعلق به شرکت هواپیمایی DALLO دیروز پس از take off و در هنگام climb از فرودگاه موگادیشو واقع در سومالی، به سمت جیبوتی، با صدای انفجاری در کابین مسافری مواجه شد و خدمه پرواز هواپیما را در فرودگاه موگادیشو به زمین نشاندند.
پس از فرود ایمن در فرودگاه، یک حفره بزرگ در سمت راست بدنه هواپیما و بالای بال دیده شد.

Screenshots_2016-02-02-21-27-58
سه مسافر به دلیل جراحت های وارده راهی بیمارستان شدند. بنا بر ادعای مسافران یک نفر نیز از حفره به بیرون کشیده شده است. همچنین اهالی محلی منطقه بلد واقع در ۲۱ ناتیکال مایلی شمال شرقی فرودگاه موگادیشو ، اعلام کردند که یک جسد به شدت سوخته از یک هواپیمای نا شناس به بیرون پرتاب شده است.

ایرلاین تایید کرده است که یک انفجار در هواپیما رخ داده است و دلیل آن تحت بررسی است و یک کپسول اکسیژن مورد شک است
هواپیمایی کشوری سومالی گزارش داده است که هواپیما دارای ۸۱ مسافر بوده و در ارتفاع ۱۰۰۰ پایی از فرودگاه موگادیشو در حال پرواز بود که خلبان اعلام کرده است یک خرابی در هواپیما باعث شده که آنها درخواست بازگشت به موگادیشو داشته باشند

Screenshots_2016-02-02-21-26-54
یک مسافر گزارش داد، دیده است که یک انفجار در داخل کابین هواپیما در چند ردیف جلوتر از او اتفاق افتاده و در پی آن افت ناگهانی فشار کابین هواپیما و از دست دادن سریع هوای داخل کابین رخ داده است و تنها کمربند ایمنی او را بر روی صندلی نگه داشت.
همچنین او دو فرد مجروح در کنار خود، یک مرد سالخورده ی فنلاندی و یک جوان ایتالیایی را دیده است که از این بین مرد فنلاندی دچار سوختگی شدید شده بود.


 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله امنیتی را وارد کنید. * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.