بوئینگ | هوافضای جوان

شرکت بوئینگ

سایت شرکت بوئینگ یکی از منابع خوب برای بررسی عملکرد هواپیماهای این شرکت است. این سایت از قسمت های مختلفی تشکیل شده که تعدادی از اون ها رو اینجا مطرح می کنیم.

اولین قسمتی که در این سایت می شه پیدا کرد اطلاعات در مورد هواپیماهای مسافربری و تجاری است. با توجه به سابقه طولانی ای که این شرکت در زمینه طراحی و تولید هواپیما داره می تونید محصولات متنوعی رو ببنید.

معرفی محصولات

معرفی محصولات

در قسمت دوم این سایت با محصولات نظامی ساخته شده توسط بوئینگ آشنا می شوید. تعداد محصولات در این قسمت نیز بسیار زیاد است که حتی نشان می دهد بوئینگ در زمینه های نظامی بسیار فعال تر از زمینه های غیر نظامی است.

قسمت نظامی سایت

قسمت نظامی سایت

بوئینگ علاوه بر فعالیت در زمینه های هوایی در زمینه های فضایی هم فعالیت های گسترده ای داشته. یکی دیگر از بخش های سایت به این قسمت مربوط می شه.

محصولات بخش فضایی سایت

محصولات بخش فضایی سایت

در قسمت دیگری از سایت نوآوری هایی که توسط بوئینگ انجام شده آورده شده. برای مثال طراحی کابین خلبان که جدیدا به صورت glass cockpit است به نمایش در اومده.

در بخشی از سایت به معرفی شرکت بوئینگ پرداخته شده است. نحوه سازمان بندی اون ها تو این قسمت مشخص شده.

یکی از بخش های جذاب این سایت قسمتی است که به برنامه های آینده این شرکت مربوط می شه. می تونید برنامه های بوئینگ رو چه در بخش نظامی و چه غیر نظامی از این قسمت سایت دنبال کنید.

برای این که به سایت بوئینگ بروید اینجا را کلیک کنید.


 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله امنیتی را وارد کنید. * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.