نصب یکی از بزرگترین توربین‌های بادی جهان | هوافضای جوان

نصب یکی از بزرگترین توربین‌های بادی جهان

ساخت یک مزرعه بسیار بزرگ بادی تا آخر سال جاری میلادی به پایان می رسد. مزرعه ای که بزرگترین توربین های بادی جهان را در دل خود جای خواهد داد. اندازه قطر این توربین های بادی دو برابر طول بال های بوئینگ ۷۴۷ است.

شرکت «جنرال الکتریک» آمریکا، شرکتی است که عملیات نصب این توربین ها را بر عهده گرفته است. این شرکت قرار است ۶ توربین در نیروگاه بادی «بلاک آیلند» آمریکا راه اندازی کند که قطر هر کدام از این توربین ها ۱۵۰ متر و ارتقاع آنها ۱۷۰ متر است.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-03-28 11:00:18Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-03-28 11:00:41Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

این نیروگاه در سال ۱۲۵ هزار مگاوات بر ساعت برق تولید خواهد کرد که این مقدار می تواند، برق مورد نیاز ۹۰ درصد ساکنان بلاک آیلند را تامین کند.

همچنین ساخت این مزرعه بادی از تولید ۲۵ هزار تن گاز دی‌اکسید کربن جلوگیری می کتد که کمک بسیار یزرگی برای حفاظت از محیط زیست است.

16-3-28-153113Offshore-Wind-Farm-GE-Deepwater


 

 

2 دیدگاه در ”نصب یکی از بزرگترین توربین‌های بادی جهان

  • ۹ فروردین ۱۳۹۵ در ۶:۰۷ ب.ظ
   پیوند یکتا

   توربین بادی برج بلندی با پره های بزرگه که رو به جریان باد نصب می شه و وقتی باد از روی پره های اون حرکت میکنه، این پره ها شروع به چرخیدن میکنند. با چرخیدن این پره ها انرژی لازم برای تولید برق تأمین می شود.

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله امنیتی را وارد کنید. * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.